utorok 8. novembra 2016

Len tí najlepší vyhrajú | #OCENENIABLOGEROV

Ako už spomínala Moonlight, naša knižná blogosféra sa za posledné roky poriadne rozrástla. Keby som teraz otvorila blogerskú skupinu na Facebooku, hneď by som narazila na nespočetné množstvo blogov, na ktorých som nikdy nebola. Nie každý však vie upútať na prvý pohľad. Dobrý bloger si dáva záležať na svojich článkov a stále sa rozvíja. 

Aj tento rok usporadúvame Ocenenia blogerov, kde chceme nájsť tých najlepších. V prvom kole ste mohli nominovať svojich obľúbených blogerov v rôznych kategóriách, ktoré sú trochu iné ako v predchádzajúcich ročníkoch. Vďaka úžasnej a talentovanej Michelle tiež máme nové obrázky, ktoré sa jej nesmierne vydarili. 

Každý bloger, ktorý vyhrá v svojej kategórii bude náležite ocenený. Nezabúdame však ani na čitateľov. Bez vás by tu žiadnej blog nebol a preto aj niekoľko z vás dostane nejakú tú knihu. Ocenenia blogerov podporili Slovart a Albatros Media, ktorým veľmi pekne ďakujeme.Aj pre hlasovanie však máme základné pravidlá:
1. Každý môže hlasovať len raz.
2. Pri hlasovaní musíte vybrať blogerov v každej kategórii. Môže sa totiž stať, že niekto sa chce len zúčastniť súťaže o knihy. Avšak rozhodli sme sa, že ak chcete niečo vyhrať, musíte vybrať svojich obľúbených blogerov. 
3. Zapojiť sa môžu len Slováci. Zapojiť sa môžu aj Česi, hlavne pri hlasovaní, avšak aby ste mohli vyhrať musíte mať slovenskú doručovaciu adresu. 


Ak máte chuť hlasovať, môže tak urobiť v nasledovnom FORMULÁRI.
PS: Ak chcete nominácie zdieľať, určite tak urobte. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára