utorok 23. júla 2013

FILM: Hangover Part III

Režisér: Todd Philips
Scenár: Todd Philips, Craig Mazin
Rok: 2013
Slovenský názov: Vo štvorici po opici 3
Hodnotenie na IMDB: 6.0
Hrajú: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Ken Jeong, Justin Bartha,  John Goodman

Jsou to už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán. Poslední zprávy o magnetu na pohromy Lesliem Chowovi (Ken Jeong) mluvili o tom, že byl uvržen do thajského vězení a tak teď, když jim zmizel ze života, se kluci téměř vzpamatovali z nočních toulek pochybnými čtvrtěmi Las Vegas v roháčkovém opojení, z únosu, střelby a pronásledování drogovými gangstery v Bangkoku. Jediný nespokojený člen Vlčí smečky je Alan (Zach Galifianakis). Tato černá ovce party stále postrádá smysl života. Zahodil své léky a ve velkém stylu se řídí svými přirozenými instinkty, což pro Alana znamená odbourání jakýchkoliv mezí, filtrů a soudnosti – dokud ho nakonec osobní krize nepřinutí vyhledat pomoc, kterou tak potřebuje. A kdo jiný, než jeho tři nejlepší kamarádi, by měl dohlédnout na to, aby podnikl první kroky.
Tentokrát nebude žádné loučení se svobodou. Žádná svatba. Co by se tak asi mohlo zvrtnout? Ale když Vlčí smečka vyrazí na cestu, může se stát cokoliv. „Pařba na třetí" je epickým vyvrcholením jedinečné odysey sebedestruktivního chaosu a chybných rozhodnutí, ve které kluci musí dokončit započaté dílo – musí se vrátit tam, kde to všechno začalo: do Las Vegas. Tak či onak ... všechno končí právě tady.

Party hard na tretiu! Zážitky Phila, Douga, Stua a Alana pokračujú. Perfektná komédia, na ktorej sa nedá nesmiať :-). Ja som na týchto filmoch závislá a trojky som sa nevedela dočkať. Je trošku iná tým, že tu stará známa Wolf Pack nie je v liehu :-).  No nevadí, lebo hlášky sú perfektné. Alan je proste Alan a nedá sa na ňom nesmiať :-). A osobitná kapitola je Mr. Chow, to je exot :-).Inak naozaj milujem, keď všetci kamaráti ty si to už videla a máš to? Však mi to hodíš :-). Ale no nemajte ich radi. Určite táto filmová trilógia patrí medzi najlepšie komédie a má to hviezde obsadienie. Zach Galifianakis je hviezdny komik a každý ho miluje a Bradley Cooper je  miláčikom žien :-). 
Musíte si to pozrieť, je to pecka! :-)

LINK NA STIAHNUTIE: http://uloz.to/xXKecV2b/parba-na-treti-the-hangover-part-iii-2013-new-ts-hasend-xvid-cz-titulky-ve-filmu-avi

3 komentáre:

  1. O tomto filmu jsem ještě neslyšela,ale vypadá zajímavě. :)))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Super :) Len to by som si musela pozrieť predošlé filmy :D :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Viděla jsem to nedávno. Je to parádní! <3 Ale stejně se mi více líbilo, jak si postupně vzpomínali... Ale tento díl nemá chybu. :D

    OdpovedaťOdstrániť