streda 27. februára 2013

FILM: Now is good

Názov: Now is good
Režisér: Ol Parker
Rok: 2012
Na námet knihy: Before I die (Skôr než zomriem) od Jenny Downham
Hodnotenie na IMDB: 6.8
Hrajú: Dakota Fanning , Jeremy Irvine, Paddy Considine, Olivia Williams, Kaya Sadelario, Edgar Canham


Tessa Scott má leukémiu v pokročilom štádiu. Rozhodne sa prestať s liečbou, ktorá vy jej možno predĺžila život ale bola by bolestivejšia. Vytvorí si zoznam veci, ktoré chce stihnúť spraviť pred smrťou. S najlepšou kamarátkou sa začnú plniť jednotlivé body zoznamu. Tessa u susedov vidí horieť oheň a rozhodne sa spáliť určité spomienky. Tak spoznáva Adama svojho suseda, ktorému umrel otec. Začínajú sa stretávať a on jej ukáže rôzne miesta a začínajú spolu chodiť. Tessa sa chystá na rande keď jej začína mohutné krvácanie z nosa a jej mama nevie čo má robiť, prichádza Adam no ten situáciu nezvláda a stuhne. Tessu odvedú do nemocnice. Keď sa vracia domov po celom meste je napísané jej meno. Tak Adam zabezpečil aby sa na Tessu nezabudlo. A spoločne s jej rodinou ju sprevádza až do konca.

ÚŽASNÝ FILM! Tento článok som napísala asi 5 minút po do pozeraní a mala som slzy v očiach. Tento film je taký nádherne krásny a smutný, že sa automaticky dostal k mojim top filmom. Dakota Fanning postavu Tessy zahrala tak presvedčivo a Jeremy Irvine bol na rolu Adama jednoducho ideálny. Rada si prečítam knihu, ktorá je na Slovensku vypredaná ale ja sa k nej nejako dostanem.
Je to strašne silný príbeh a hovorím vám pozrite si ten film a tiež si prečítajte knihu, dostane vás to. A ešte určite vám odporúčam pieseň k tomuto filmu od Ellie Goulding - I know you care, ktorá je strašne krásna (PS: Ellie aktuálne chodí s Jeremym). Takže pozrite si tento film, prečítajte si knihu a zistíne, že je to úžasná príbeh!


LINK NA STIAHNUTIE: http://uloz.to/xCpJcUw/now-is-good-2012-dvdrip-xvid-nydic-avi

1 komentár:

  1. No vyzerá to na super film. Len si asi musím pripraviť aj vreckovky :/

    OdpovedaťOdstrániť