nedeľa 25. novembra 2012

FILMY: Monte Carlo

Názov: Monte Carlo
Réžia: Thomas Bezucha
Rok:2011
Hodnotenie na IMDB: 5.5
Hrajú: Selena Gomez, Katie Cassidy, Leighton Meester, Cory Monteith


Keď Grace(Selena Gomez) úspešne skončí strednú školu a chce ísť zo svojou najlepšou kamarátkou Emmou(Katie Cassidy) na výlet do romantického Paríža ju čaká nemilé prekvapenie ked jej mama a jej nevlastný otec na krk zavezia jej staršiu nevlastnú nudnú sestru Meg.Emma sa medzitým poháda so svojím priteľom Owenom(Cory Monteith), ktorý ju požiada o roku bez zásnubného prsteňa aby nešla do Paríža. Keď prídu do Paríža a dostanú sa k výletnému autobusu. ktorý ide ku každej pamiatke ale len na 20 minút. A ked im autobus ujde počas výletu na Eiffelovu veži, ked sa rozjímajú nad krásou Paríža a Meg nad nádherným cudzincom Rileyim, zastihne ich búrka a ino sa schovajú do lexusného hotela. A ked na toaletách uvidia bohatú Cordeliu Winthrop Scott, ktorá vyzerá presne ako Grace, vedenie hotela začne Grace považovať za Cordeliu môže sa začať bláznivá cesta až do Monte Carlo za láskou a charitou.

Hodnotenie: Taká pekná letná romantická komédia, na ktorú som sa veľmi tešila a určite bude baviť všetkých fanúšikov hercov. Páčil sa mi námet, obsadenie a celkový film a preto dávam päť hviezdičiek z piatich!

Link na stiahnutie: http://uloz.to/xauB3ZX/monte-carlo-2011-cz-avi

1 komentár:

  1. Mne príde tento dej filmu už trochu taký "gíčový". Je to síce teens film ale konkrétne tento dej už nemal čím zaujať ako film! ---- Na také letné nudné dni je fajn ale nič viac

    OdpovedaťOdstrániť